(212) 613 42 81    |   info@pkuaile.com
Ana Sayfa | Fotoğraf Galerileri | Site içi Arama | Öneri ve İstekleriniz | Ziyaretçi Defteri | İletişim
 
 
Ziyaretçi Defteri
Adı Soyadı Merve Özkaleli
Mesajı öncelikle böyle bir girişimde bulunduğunuz için bu sitenin kurulum aşamasından fikir aşamasına gelene kadar tüm çalışanlara teşekkür etmek istiyorum.ben 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim PKU hakkında bilgi sahibi olmam SAYIN DENİZ ATAKAY \'ın zekam senin elinde adlı kitabını tüyap tan alışımla başladı.yoğunluğum sebebiyl kitabı bitirememiştim fakat dün gece bitirdim ve hemen internet üzerinden araştırmaya koyuldum.gönüllü olarak çalışmalarınıza katılıp kendimi eğitmek ve ve PKU hastalıklı çocuklu ailelere yardımcı olmak istiyorum bu konuda yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Adı Soyadı Sultan Dayı
Mesajı Deniz hnm sizi antalya seminerinde tanıdım, pku lu çoçuklar için gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler benimde 7 yasındaki oğlum pku\'lu bizler zoru basaran anneleriz Allah bizlerin her zaman yardımcısıdır.Ayrıca kitabınızıda tebrik ederim henüz okumadım ama en kısa zamanda alıp okuyacagım.

Adı Soyadı Ümmet İpek
Mesajı bu konuda calısma yapan herkese tesekur ederım

Adı Soyadı Güray Kocabaş
Mesajı Biz 10 senelik evli bir çiftiz 10 sene çocuğumuz olmadı tüp bebek yöntemiyle eşim hamile kaldı 21 ekimde eşim ikiz erkek çocuklarımızı dünyaya getirdi herşey normaldi taki topuk kanlarındaki degerler yüksek çıkana kadar şimdi eskişehir osman gazi tıp fak.tedaviye başladık ama bu hastalığı daha önce hiç duyma dığımız için kafamız karışık şimdi mamalarla idare ediyoruz ilerleyen yaşların da neyle besleyeceğimizi bilemez haldeyiz bizleri bilgilen dirir seniz çok mutlu olacağız.

Adı Soyadı Deniz Atakay
Mesajı Ben de bu yolda baştan beri bana güvenen ve yanımda olan anneleri kutluyorum ..kolaylıklar diliyorum hepimize :)

Adı Soyadı Songül Korkmaz
Mesajı çok beğendim..akademik bilgiler yalın ve herkesin anlayabileceği dilde olmuş.istanbul dernek çalışanlarını, bu alanda mücadele eden herkesi kutluyorum..ben de aynı mücadeleyi Ege Bölgesinde yürütüyorum ayrıca kitap çıkaran deniz hnm.ı kutluyorum

 
Sizde Mesaj Bırakabilirsiniz
 
PKU Derneği İstanbul
İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, basılıp çoğaltılamaz. © 2009